• domluvit
    si schůzku

Certifikace GMP+ B4 Přeprava

                        

Společnost Amelis nabízí svým zákazníků komplexní služby, a to nejen v oblasti zpracování a obchodu s agrárními komoditami či zhodnocení druhotných surovin jako energetických zdrojů. Objednané agrární komodity v surovém i granulovaném stavu Vám dovezeme až na místo určení. Jako dopravce krmivářských komodit naše společnost vlastní certifikát GMP+ B4. Udělali jsme maximum pro to, abychom certifikaci dle norem zvládli a mohli se tak zařadit mezi společnosti, které budou pro své zákazníky zárukou bezpečnosti a kvality vyráběných a obchodovaných komodit!

GMP+ systém norem

Jedná se o "certifikaci osvědčených výrobních postupů". Zkratka GMP je odvozena od anglického názvu " Good Manufacturing Practice". Systém norem, podle kterých se certifikace řídí, je určen pro oblast krmivářského řetězce, který se z Nizozemí rozšířil dále do zemí EU a států severní a jižní Ameriky. Normy systému GMP+ obsahují nejen požadavky na pěstování rostlinných komodit, ale i požadavky na jejich zpracování a další využití v krmivářském sektoru, popřípadě využití odpadů z potravinářských výrob v krmivářství, neopomíjí ani výrobu přídatných látek a dopravu. Záměrem GMP+ norem je Feed for Food, neboli zabezpečení zdravotní nezávadnosti všech fází krmivového řetězce. GMP+ certifikace zvyšuje důvěru Vašich zákazníků a řadí Vás mezi společnosti vyznačující se odhodláním poskytovat vysoce kvalitní komodity a dodržovat jejich bezpečnou výrobu i obchod s nimi.

Amelis - vlastník GMP+ certifikátu

GMP+ B4 certifikát je od 1.1.2014 požadována legislativou u všech dopravců krmivářských komodit pro zajištění bezpečnosti, spolehlivosti a kvality krmiv. Naše společnost Amelis úspěšně prošla v Říjnu 2014 certifikačním auditem a získala GMP+ B4 certifikát procesu silniční nákladní dopravy krmiv, který byl vydán pro naši provozovnu v Plzni. V dnešní době představuje GMP+ certifikace nejen zajištění legislativní shody, ale především záruku bezpečnosti a kvality. Jedná se o důležitý rozhodovací prvek u zákazníků. I my se této skutečnosti držíme a pomocí GMP+ certifikace dokazujeme naše pochopení důležitosti výrobní a překupní bezpečnosti a kvality našich komodit.