• domluvit
    si schůzku

Nákup a prodej agrárních komodit - potravinářská pšenice

potravinářská pšeniceNaše společnost se zaměřuje na obchod se základními zemědělskými komoditami, mezi něž patří sladovnický ječmen i potravinářská pšenice. Našimi obchodními partnery jsou především silné české i zahraniční společnosti. Hledáte-li kvalitní firmu pro obchod s agrárními komoditami, tak neváhejte a kontaktujte nás. Firma Amelis.cz je tu pro Vás! Zajišťujeme obchod s agrárními komoditami. Zaměřujeme se i na zvýšení podílu energie z obnovitelných zdrojů a jejich maximální ekonomické využití. S tím je spojené i on-line sledování trendů v energetické politice EU. 

Potravinářská pšenice

Jednou z hlavních surovin, se kterou obchodujeme, je právě potravinářská pšenice. Na komoditních burzách se s touto surovinou obchoduje nejvíce. Pšenice se používá nejen jako potravina, ale i jako krmivo a surovina. Výhodou pšenice, tak jako u jiných obilovin, je poměrně jednoduchá skladovatelnost a poměrně dlouhá trvanlivost. Potravinářská pšenice má vysokou výživnou hodnotu. V Evropě já základní potravinářskou surovinou pro výrobu pečiva, těstovin a rozmanitých pokrmů. Průmyslově se využívá jako surovina k výrobě škrobu, lihu nebo piva. Uvažuje se i o energetickém využití pšeničné biomasy jako obnovitelného zdroje energie.

Aktivity naší společnosti

potravinářská pšeniceNaše společnost se zabývá lisováním a výrobou agrárních komodit. Naše práce se rozděluje do třech základních odvětví. Zhodnocením druhotných surovin, obchodem s agrárními komoditami a obnovitelnými zdroji.

V rámci odvětví obchodu s agrárními komoditami jsou hlavními surovinami sladovnický ječmen a potravinářská pšenice.

Naší vizitkou je rychlá a vstřícná komunikace, zajištění vzorků od dodavatelů, zajištění potřebné dokumentace kvality dle Vašich požadavků a především včasné dodání kvalitního zboží.

Amelis.cz je to co hledáte!